Partnerzy

Patron Honorowy I Ogólnopolskiego Konkursu dla Osób Pozbawionych Wolności "Od Środka: - 2019, w którym udział wzięło ponad stu skazanych mężczyzn i kobiet, z kilkunastu jednostek penitencjarnych w kraju.


Wraz z wieloma zakładami karnymi typu zamkniętego, półotwartego, czy otwartego, przeznaczonymi dla osób pierwszy raz karanych, współpracujemy przy realizacji zadań programu "Interwencja i Wsparcie w Prawidłowym Powrocie do Społeczeństwa Osób Skazanych"


Rzecznik Praw Obywatelskich bardzo pozytywnie wypowiedział się o celach działalności Stowarzyszenia i zapewnił o wsparciu Biura w każdej sytuacji, gdy nie będziemy mogli uzyskać od instytucji kompleksowego wyjaśnienia przedłożonej sprawy.


Blog "In§piracja dla Prawnika" to artykuły i wywiady o aspektach prawa cywilnego, karierze w dyplomacji, rozwoju osobistym oraz kreowaniu marki studenta prawa. Zajrzyj na bloga, zainspiruj się i zostań MECENA§EM swojej kariery!


Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Wydział Studiów Edukacyjnych Zakład Resocjalizacji - środowisko akademickie i studenckie, które wspiera projekty i działalność Stowarzyszenia


Stowarzyszenie jest patronem medialnym cyklu reportaży o zakładach karnych.


Serwis Internetowy www.zpozdrowieniem.pl umożliwiający realizowanie zakupów dla osadzanych w jednostkach penitencjarnych


Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku.